Category Archives: Vaikams

Medinės vaikų žaidimo aikštelės – 5 patarimai renkantis

Medinės vaikų žaidimo aikštelės. Turbūt, visiems tėvams renkantis medinę žaidimų aikštelę vienas iš pagrindinių klausimų, kaip išsirinkti kokybišką ir ilgai tarnaujantį produktą, kuris atlaikys ne vieną ir ne du sezonus, visgi prekė turi stovėti lauke ir atlaikyti visas oro sąlygas ir pokyčius, tad kaip išsirinkti kokybišką medinę žaidimų aikštelę vaikams, pateiksime Jums penkis pagrindinius patarimus į ką labiausiai reikėtų atkreipti dėmes.

Medinės vaikų žaidimo aikštelės

Medinės vaikų žaidimo aikštelės

Pirmiausia, žinoma turite išsiaiškinti ir pasiskaityti ar produktas yra sertifikuotas, ar atitinka tam tikrus standartus ir bus Saugus naudoti Jūsų vaikams. Mūsų medinės vaikų žaidimo aiksteles MazylioPalepe.lt yra pagamintos iš natūralios medienos, atitinka EN-71 saugumo standartus, kas labai svarbu prieš perkant prekę naudoti vaikams. Tai reiškia jog kiekviena sistema yra testuojama prieš išvykstant iš fabriko ir pritaikyta vaikams. Taigi pagrindiniai du aspektai: saugumo standartai bei medienos rūšis. Į šiuos klausimus atsakymus Jums turi pateikti prekės tiekėjas, kur išsirinkote pirkti savo medinę žaidimų aikštelę.

Naudinga pasidomėti:

Žaidimo aikštelėms tinkama mediena

Mediena turi būti tinkamai paruošta, norint jog tarnautų kuo ilgiau, o vėliau ja turėsite pasirūpinti ir patys, tačiau labai svarbus ir pats pirmasis medienos išmirkimas dažuose ar impregnante. Todėl reiktų nepamiršti pasidomėti ar medinė žaidimų aikštelė vaikams, jau yra paruošta naudoti ir impregnuota, ar tai turėsite atlikti patys. Mūsų medinės aikštelės vaikams yra impregnuojamos su sertifikuotais impregnantais. Jie turi apsaugą nuo vabzdžių ir grybelių, impregnantas paruošia medinę žaidimų aikštelę vaikams atšiaurioms lauko sąlygoms, įsigijus medinę žaidimų aikštelę vaikams iš mūsų, Jums nebereikės gavus jos papildomai paruošti, impregnavimą vėliau rekomenduojame atlikti prieš kiekvieną naują sezoną. Taip galėsite lengvai pakeisti ir namelio išvaizdą, pasirenkant vis kitas spalvas.

Aikštelių surinkimo principas

Pasidomėkite ar medinė žaidimų aikštelė vaikams bus surenkama nesudėtingai ir ar galite kokybiškai tai atlikti patys. Visgi surinkimas irgi turi didelę įtaką, kaip namelis Jums tarnaus. Su mūsų medinėmis žaidimų aikštelėmis atkeliauja ir aiškios surinkimo instrukcijos. Tad tikrai neturėsite bėdų norint pasistatyti medinę žaidimų aikštelę vaikams. O jeigu tam neturi laiko ir noro, šią paslaugą galime suteikti ir mes, jeigu namelį statysite Klaipėdoje ar Klaipėdos rajone;

Pasidomėkite ar prekei suteikiama garantija ir kokios šios garantijos sąlygos. Tai tikrai padės susidaryti bendrą vaizdą, kokios kokybės galite tikėtis iš medinės žaidimų aikštelės vaikams.

Vaikų aikštelių kaina

Kaina. Šiuo atveju tai pigiau tikrai gali reikšti ir prasčiau. Visgi mediena natūralus produktas, kuris šiuo metu yra ypatingai išbrangęs. Taigi jeigu gamintojas nori naudoti tik kokybiškas medžiagas, faktas jog namelio savikaina gausis, kur kas didesnė negu tiems, kurie renkasi ne aukštos kvalifikacijos medžiagas.

Taigi, vaikų žaidimo aikštelės tinka pagal amžių, todėl pramogų ir žaidimų atras ar susigalvos įvairių amžiaus grupių vaikai.

Straipsniu SEO talpinimas

Vaikų nameliai – žaidimas, pramoga, lavinimas

Vaikų nameliai. Dabartinė situacija šalyje rodo jog netrukus ir vėl smogs karantino banga į mūsų visų namus ir liksime namuose su vaikais dėl savo ir aplinkinių gerovės, tačiau ne paslaptis jog šis laikotarpis ne tik smagus, nes daugiau laiko praleisime drauge, bet ir labai varginantis, kuom užsiimti vaikus, o dar ir kažko išmokyti reikia, o dar jei patiems dirbti nuotoliniu būdu, namie atsiranda visiškas chaosas ir bereikalinga įtampa. Ar galima tai kažkiek palengvinti? Žinoma! Pirmiausia pakeičiant savo požiūrį jog tai kažkokia bausmė, o priimti kaip dar vieną smagų iššūkį, kurį galėtume pavadinti išgyvenimas su vaikais! Juokaujame, žinome. Bet dalis tiesios tame tikrai atsispindi. Bet vis dėl to išeitis yra.

Vaikų nameliai

vaikų nameliai

Kaip užimti vaikus tuo metu kai reikia atsakyti svarbų laišką ar kalbėtis telefonu, turbūt, ne visada norisi nueiti lengviausiu keliu ir įkišti telefoną arba įjungti filmuką, kuriems dažniausiai galo ir nesimato. Yra ir dar viena išeitis, sudominti vaikus daugiau laiko praleisti gryname ore, kas naudinga bendrai vaiko savijautai, grūdinimuisi, smegenų veiklai, o ypač ir dabar, siaučiant virusui, reiktų kuo daugiau laiko būti gryname ore. Tai kaipgi tai padaryti? Pastatyti vaikams žaidimų aikštelę namelį ir galėsite jau kviesti į namus, pareiti bent jau suvalgyti vakarienę, o kai orai geri ir tai daryti galima savo naujoje ir jaukioje erdvėje – mediniame namelyje. Tai bus pačios smagiausios vaikų atostogos karantino zonoje. Mediniai nameliai vaikams Mazyliopalepe.lt padės įgyvendinti bet kokias vaikų fantazijas namų kieme.

Naudinga pasidomėti:

Namelis – atskira žaidimų zona

Namelis turi ne tik daugybę pramogų, tokių kaip smėlio dėžė, supynės, čiuožykla, laipynės ar dar kitų, bet ir vaikai turės savo atskirą žaidimų zoną, kurią galės išsirinkti visiškai pagal savo fantaziją ir interjero supratimą dar ankstyvoje vaikystėje. O jūsų sugalvoti žaidimai, galės lavinti vaikų fantaziją ir ugdyti kantrybę! Kuomet supasi vienas, mokinamės palaukti. Įvairūs namų darbai neabejotinai smagiau darysis nuosavame namelyje! Taip galėsite visa šeima praleisti daugiau laiko gryname ore ir skirti žaidimams su šeima. O prireikus atlikti svarbius darbus iš namų, galėsite mėgautis ramybe namuose, nes visi vaikai norės džiaugtis lauke savo aikštele!

Suprantama, kad kiekvieno namelio kaina yra skirtinga, todėl pasirinkti pagal biudžetą nebus sudėtinga – Mazyliopalepe.lt

Straipsniu talpinimas